Breaking news
  1. A Komárom – Szigetszentmiklós mérkőzés előtt
  2. A Komárom – Csurgó mérkőzés előtt
  3. NB I/B NŐI FELNŐTT – 6. FORDULÓ: SZISE – Komárom VSE
  4. NB I/B FÉRFI FELNŐTT – 6. FORDULÓ: Százhalombattai KE – Komárom VSE
  5. Utánpótlás eredmények – 10. 18. – 10. 24.

Edzések


KOMÁROM VÁROSI SPORTCSARNOK


hétfő

Lány U12+U13+U14

16:30 - 18:00

Lány U12+U13+U14

hétfő 16:30 - 18:00
LU12+U13: Szakács Tibor
LU14: Jaczkó Márk

Férfi Megyei + Ifjúsági + Serdülő

18:00 - 19:30

Férfi Megyei + Ifjúsági + Serdülő

hétfő 18:00 - 19:30
Fiú serdülő: Szerencsés Márk
Férfi ifjúsági + megyei: Pekár Bence
kedd

Női Ifjúsági + Serdülő

16:30 - 18:00

Női Ifjúsági + Serdülő

kedd 16:30 - 18:00
Női ifjúsági + serdülő: Szabó-Kovacsicz Mónika

Férfi felnőtt + Női felnőtt

18:00 - 19:30

Férfi felnőtt + Női felnőtt

kedd 18:00 - 19:30
Férfi felnőtt: Nagy Péter
szerda

Lány U12+U13+U14

15:00 - 16:30

Lány U12+U13+U14

szerda 15:00 - 16:30
LU12+U13: Szakács Tibor
LU14: Jaczkó Márk

Férfi Megyei + Ifjúsági + Serdülő

16:30 - 18:00

Férfi Megyei + Ifjúsági + Serdülő

szerda 16:30 - 18:00
Fiú serdülő: Szerencsés Márk
Férfi ifjúsági + megyei: Pekár Bence

Férfi felnőtt + Női felnőtt

18:00 - 19:30

Férfi felnőtt + Női felnőtt

szerda 18:00 - 19:30
Férfi felnőtt: Nagy Péter
csütörtök

Fiú U14+U15

15:00 - 16:30

Fiú U14+U15

csütörtök 15:00 - 16:30
FU14: Gubicza István
FU15: Szerencsés Márk

Női Ifjúsági + Serdülő

16:30 - 18:00

Női Ifjúsági + Serdülő

csütörtök 16:30 - 18:00
Női ifjúsági + serdülő: Szabó-Kovacsicz Mónika

Férfi Felnőtt

18:00 - 19:30

Férfi Felnőtt

csütörtök 18:00 - 19:30
Férfi felnőtt: Nagy Péter
péntek

Fiú U14+U15

15:00 - 16:30

Fiú U14+U15

péntek 15:00 - 16:30
FU14: Gubicza István
FU15: Szerencsés Márk

Női Felnőtt

18:00 - 19:30

Női Felnőtt

péntek 18:00 - 19:30
Női felnőtt: Nagy Péter

 


FESZTY ÁRPÁD ÁLTALÁNOS ISKOLA


hétfő

Fiú U14+U15

15:45 - 17:00

Fiú U14+U15

hétfő 15:45 - 17:00
FU14: Gubicza István
FU15: Szerencsés Márk
kedd

Fiú U10

14:00 - 15:00

Fiú U10

kedd 14:00 - 15:00
FU10: Pekár Bence

Fiú U11

15:00 - 16:00

Fiú U11

kedd 15:00 - 16:00
Fiú U11: Pekár Bence
szerda

Lány U10+U11

15:00 - 16:00

Lány U10+U11

szerda 15:00 - 16:00
LU10: Gubicza István
csütörtök

Fiú U10

15:00 - 16:00

Fiú U10

csütörtök 15:00 - 16:00
FU10: Pekár Bence
péntek

Lány U10+U11

14:15 - 15:00

Lány U10+U11

péntek 14:15 - 15:00
LU10: Gubicza István

Fiú U11

15:00 - 16:00

Fiú U11

péntek 15:00 - 16:00
Fiú U11: Pekár Bence

 

Kövess, lájkolj, oszd meg:

Demos

Nav Mode

Layout

Boxed
Wide

Background Image

Color Skin

KVSE Kézilabda