Egyesületünket nagy megtiszteltetés érte, hogy a 2021-es évben megrendezett Karácsony Kupa keretein belül lány U12-es csapatunk egy jó hangulatú tornával búcsúztathatta az évet. A kupa megrendezésére Tarjánban került sor, ahol a hazai Tarján csapatán kívül Tata és egyesületünk a Komárom VSE vett részt.

A torna lebonyolítási rendszere a lehető legegyszerűbben zajlott. Mindenki mindenkivel játszott egyet.

Csapatunk első mérkőzését a Dorogi ESE Tarján egyesített alakulatával játszotta a Tarjáni Községi Sportcsarnokban.
A mérkőzés szoros küzdelmet hozott és a félidei szűk gólkülönbség a végére 5 gólossá alakult, ahol a Komárom csapata maradt alul.

A második mérkőzésen a Tatai AC csapata volt az ellenfelünk, akik valamivel nagyobb erőt képviselve nyertek lányaink ellen. Ennek ellenére az U12-es csapatunk tisztesen helytáll ezen a kupán és a két vereség ellenére és pozitív érzésekkel térnek haza.

A mérkőzések lejátszása után összesítették az eredményeket és kialakult a végső tabella. A mérkőzések az alábbiak alapján alakultak:

Tatai AC – Dorogi ESE Tarján
20:15 (10:7)

Játékvezetők:
Gengeliczky Dávid – Krupánszki Kornél
Nézőszém: 25 fő

Dorogi ESE Tarján – Komárom VSE
13:7 (7:5)

Játékvezetők:
Gengeliczky Dávid – Krupánszki Kornél
Nézőszém: 30 fő

Komárom VSE – Tatai AC
7:14 (3:7)

Játékvezetők:
Gengeliczky Dávid – Krupánszki Kornél
Nézőszém: 30 fő

TABELLA

1. Tatai AC                       2 | 2 | 0 | 0 | 34:22 | 12 | 4
2. Dorogi ESE Tarján        2 | 1 | 0 | 1 | 28:27 | 1 | 2
3. Komárom VSE             2 | 0 | 0 | 2 | 14:27 | -13 | 0

Csapatunk tagja:
Vízi Letícia – Bácsi Beáta, Farkas Lara, Magyar Eszter, Schmölcz Luca, Molnár Hanga, Kustánczi Réka, Pogány Virág, Váradi Zoé, Fücsök Csenge, Vámosi Hanna, Kocsis Nóra, Szabó Dorka

Óriási öröm és büszkeség, hogy a torna legjobb kapusa nem más, mint Vízi Letti lett! Gratulálunk!

Szakács Tibor vezetőedző értékelése a kupa után

„Nagyon sokat fejlődtek a lányok szeptember óta. A támadás alap mozgásai már szépen működnek, csak a határozottság és a gyorsaság hiányzik sokszor, hogy eredményesebbek legyünk. Védekezésünk egész évben jól működött, most azonban volt pár perces kihagyás, ami miatt több gólt kaptunk, mint szoktunk. A hozzáállással és a lelkesedéssel nincs gond, jó úton járunk. Úgy gondolom, sikeres félév van mögöttünk. Köszönöm a lányoknak és a szülőknek a munkájukat, segítséget, szurkolást! Jó pihenést kívánok mindenkinek a szünetre és kellemes ünnepeket!”

Kövess, lájkolj, oszd meg: